Winkelwagen

0 artikelen

(excl. BTW.)
Wijzig winkelwagen
Bestellen

Toegevoegd aan winkelwagen

Ook handig voor jou

Verder winkelen
Naar bezorgopties

Jouw bestelling

Verzendkosten
Gratis
Totaalbedrag
€ -
(excl. BTW.)
Verder winkelen
Gegevens Betaalwijze Overzicht Betalen Bedankt
Dit zijn verplichte velden
Dit zijn verplichte velden
Dit zijn verplichte velden
Dit zijn verplichte velden
Dit zijn verplichte velden
Dit zijn verplichte velden
Dit zijn verplichte velden
Bezorgadres
Nieuw bezorgadres toevoegen
Factuuradres
Stap terug
Door naar betalen
Gegevens Betaalwijze Overzicht Betalen Bedankt
iDEAL
iDEAL
Gratis en veilig
Doorgaan
mastercard
Creditcard
Gratis en veilig
Doorgaan
bancontact
Bancontact
Gratis en veilig
Doorgaan
paypal
PayPal
Gratis en veilig
Doorgaan
invoice
Op factuur
Gratis en veilig
Doorgaan
Stap terug
Gegevens Betaalwijze Overzicht Betalen Bedankt
Stap terug
Door naar betalen

Offerte aanvragen

 
Dit is een verplicht veld
 
Dit is een verplicht veld
Dit is een verplicht veld
Dit is een verplicht veld
Dit is een verplicht veld
 
Terug naar website

Inloggen of doorgaan

U kunt hier aanmelden met uw account of bestellen zonder account.

Dit zijn verplichte velden
Dit zijn verplichte velden
Wachtwoord vergeten?
Account aanmaken

Geen account?

Je kunt ook bestellen zonder account, je gaat dan direct door naar jouw in te vullen bestelgegevens.

Bestellen zonder account

Account aanmaken

Maak hier jouw account aan zodat je altijd bij jouw bestellingen kunt.

Dit zijn verplichte velden
Dit zijn verplichte velden
Dit zijn verplichte velden
Dit zijn verplichte velden
Dit zijn verplichte velden
Dit zijn verplichte velden
Dit zijn verplichte velden
Maak direct een account aan

Wachtwoord vergeten?

Vul hier jouw e-mailadres in en we versturen je de mogelijkheid om een nieuw wachtwoord aan te maken.

Dit zijn verplichte velden
Wachtwoord aanvragen

Geen account?

Je kunt een account maken zodat je altijd een overzicht hebt van jouw bestellingen en de status ervan.

Account aanmaken
Uit voorraad leverbaar A-merken Ruim 20 jaar ervaring ISO-9001/ISO-14001 gecertificeerd Uit 6 Google reviews
Uit 6 reviews Uit voorraad leverbaar
Contact Webshop
Terug | Assortiment / Glasvezel... / Pigtails / OM4 / Pigtail set 12st, OM4,...
Pigtail set 12st, OM4, LC/PC, gekleurd, 2m
€25,45 (excl. BTW)
- +

Pigtail set 12st, OM4, LC/PC, gekleurd, 2m

Deze pigtail set bestaat uit 12 pigtails met per pigtail 1 LC/PC 0.9mm connector. De pigtail is gekleurd en een grade B. De...
Lees meer

51 stuks op voorraad. Voor 15.00 uur besteld, eerst volgende werkdag geleverd
- +
€25,45
(excl. BTW)

Omschrijving

Deze pigtail set bestaat uit 12 pigtails met per pigtail 1 LC/PC 0.9mm connector. De pigtail is gekleurd en een grade B. De lengte per pigtail is 2 meter.

  • Topkwaliteit
  • Snelle levering
  • Op voorraad

Specificaties

Itemnummer
M00000826
Itemnaam
Pigtail set 12st, OM4, LC/PC, gekleurd, 2m
Merk
Maunt

Contact
Maunt

Stel jouw vraag aan een van onze professionals

De specialisten van Maunt zijn op werkdagen bereikbaar van 08:30 uur tot 17:00 uur.

Lisa Hessels
Lisa Hessels

Sales representative

Lisa is een enthousiaste en klantgerichte sales professional. Zij richt zich met name op bedrijven die actief zijn binnen de installatiemarkt en aannemerij.